Результати ялинкової кампанії у ДП "Радехівське ЛМГ"

10 січня 2019р, Новини підприємств. Прес-служба

Лісництва Радехівського лісомисливського господарства впродовж ялинкової кампанії 2018-2019 рр. заготували та реалізували 500 шт. різдвяних дерев. З них 265 штук - це ялина звичайна і 235 штук - сосна звичайна. У грошовому еквіваленті підприємство реалізувало різдвяних дерев на загальну суму 19,8 тис. грн.

Заготівлю соснових та ялинових деревець проводили на спеціально створених плантаціях у попередньо погоджених місцях з Львівською облдержадміністрацією з випискою лісових квитків відповідно до чинного законодавства.

Також впродовж передсвяткового та святкового періоду державна лісова охорона підприємства спільно з працівниками Національної поліції районів в зоні діяльності підприємства забезпечували додаткові заходи щодо охорони шпилькових насаджень від незаконних рубок. Проведено 18 рейдів, у яких задіяно 36 працівників лісової охорони та 15 працівників поліції. За результатами роботи патрульних груп на рухомих постах було виявлено 7 порушників, що незаконно зрубали 7 новорічних дерев. Складено 7 адміністративних протоколів та відповідно винесено 7 постанов. Порушники сплатили адміністративні штрафи у розмірі 595 грн, та відшкодували збитки на 3178 грн.

Відділ лісового господарства

ДП "Радехівське лісомисливське господарство"

Global Options

Оголошення
Ключові слова
Зелена країна

Розпорядження від 01.12.2015р. N18

Ми у Facebook

Платформа Дія

Відео

Новини підприємcтв