Яке насіння, таке й плем’я

2 вересня 2020р, Новини. Прес-служба

   Підвищення продуктивності, біологічної стійкості та господарської цінності лісу є неможливим без поліпшення організації та ведення лісонасіннєвої справи, основою якої є лісове насінництво. Розвиток цієї галузі тісно пов’язаний з відбором та збереженням цінного генетичного фонду лісових порід з метою отримання насіння з цінними спадковими властивостями та високою посівною якістю.

   Велику увагу організації та веденню лісонасіннєвої справи приділяють лісівники державних лісогосподарських підприємств Львівського ОУЛМГ. У співпраці з науковцями Національного лісотехнічного університету України проводиться селекційна інвентаризація об’єктів постійної лісонасіннєвої бази.

   При обстеженні об’єктів ПЛНБ надаються практичні рекомендації з збереження та розширеного відтворення генетичних ресурсів основних лісотвірних порід. За результатами натурних обстежень ПЛНД та аналізу відповідності функціональним характеристикам, сучасним вимогам до об’єктів лісового насінництва щодо заміни і виключення з обліку окремих об’єктів і атестації та зарахування до складу новостворених об’єктів ПЛНБ прийнято рішення:

- по ДП «Бродівське ЛГ» зарахувати до ПЛНБ: лісонасіннєву плантацію дуба звичайного площею 5,0 га до архівно-маточної плантації;

 клонову насінну плантацію сосни звичайної - 5,0 га;

 постійні лісонасіннєві ділянки: модрини європейської - 2,0 га,  дуба звичайного – 2,9 га,   сосни звичайної – 3,5 га.

- по  ДП «Золочівське ЛГ» атестувати і зарахувати до ПЛНБ плантацію модрини європейської площею 5,0 га.

- по  ДП «Радехівське ЛМГ» атестувати  і  зарахувати  до  ПЛНБ  родинну  плантацію  дуба звичайного площею 4,4 га.

Відділ лісового господарства

 Львівського ОУЛМГ

Global Options

Оголошення
Ключові слова
Розпорядження від 01.12.2015р. N18

Ми у Facebook

Відео

Новини Управління