У державних лісогосподарських підприємствах Львівщини триває інвентаризація об’єктів постійної лісонасіннєвої бази

29 листопада 2021р, Новини. Прес-служба

Ліс починається з насіння і від того яке насіння таким буде і ліс.

У державних лісогосподарських підприємствах Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства  завершуються польові роботи з  інвентаризації (обстеження) об'єктів постійної лісонасіннєвої бази (ПЛНБ).

Завершені роботи з інвентаризації об’єктів ПЛНБ в ДП «Бродівське лісове господарство та ДП «Буське лісове господарство».

Згідно  укладеної угоди науковцями кафедри лісових культур Національного лісотехнічного університету України проведено роботи в Бібрському лісгоспі.

Доцентом кафедри лісових культур Андрієм Іванюком разом з працівниками лісгоспу проводиться огляд селекційних об’єктів – генетичних резерватів, постійних лісонасіннєвих ділянок та плантацій, плюсових насаджень та плюсових дерев основних лісоутворюючих порід – бука, дуба, модрини, а також дугласії та граба.

По результатах інвентаризації будуть напрацьовані відповідні рекомендації щодо подальшого догляду та використання цих об’єктів. Насіннєві об’єкти є основною базою для заготівлі насіння та живців, адже високопродуктивний ліс можна виростити лише з насіння з добрими генетичними властивостями.

Global Options

Оголошення
Ключові слова
Зелена країна

Розпорядження від 01.12.2015р. N18

Ми у Facebook

Платформа Дія

Відео

Новини Управління