У Жовкві заклали парк імені Андрея Шептицького

18 березня 2019р, Новини підприємств. Прес-служба

Парки в місті є прекрасним засобом збагачення, а нерідко і формування ландшафту міста. І з кожним роком, враховуючи темпи забудов їх необхідність зростає. Це місце, де можна культурно провести дозвілля, погуляти, вдихнути чистого повітря. Організувати різноманітні культурні, спортивні заходи.
16 березня мешканці Жовкви, за активної підтримки лісівників Жовківського лісгоспу, заклали парк імені Андрея Шептицького.
Розпочинали таку важливу і вкрай потрібну роботу з молитвою. Ієромонах Терентій Довганюк (ЧСВВ) поблагословив добрий початок і покропив свяченою водою усі деревця. Навіть шквальний вітер, подекуди з дощем, не став на заваді цій хорошій справі.
Звичайно – це лише початок усієї роботи і тут ще багато треба прикласти зусиль. Але хороший почин – уже пів справи! Жовківчани, спільно з лісівниками, висадили на місці нового парку 200 штук сосни звичайної, 150 – сосни веймутової, 200 – ялини європейської та стільки ж липи дрібнолистої. 
На території парку доставили і встановили дві альтанки.
Наразі, проведена обсадка периметру парку. Ця «жива стіна» покликана захистити від докучливих вітрів, та з метою відгородження паркової зони. В недалекій перспективі відбудеться ландшафтне планування і наповнення території рідкісними і естетично привабливими видами дерев і кущів.

Global Options

Оголошення
Ключові слова
Де так як купити дрова паливні на Львівщині

Зелена країна

Ми у Facebook

Розпорядження від 01.12.2015р. N18

Платформа Дія

Відео

Новини підприємcтв