У ДП «Жовківський лісгосп» відбулась робоча зустріч з міністром екології Остапом Семераком

21 Червня 2019р, Новини підприємств. Прес-служба


21 червня у Жовківському лісгоспі пройшла зустріч з міністром екології України Остапом Семераком, його заступником Василем Полуйко, за участі начальника Львівського ОУЛМГ Анатолія Дейнеки, директора підприємства Степана Сохнацького, директорів Радехівського, Сколівського, Рава-Руського, Славського лісгоспів, представників та лісової охорони цих підприємств. 
У ході зустрічі обговорили ряд важливих питань, зокрема удосконалення нормативно-правової бази ведення лісового господарства, вплив кліматичних змін на ліси, що реагують масовим всиханням. Говорили на тему зваженого підходу до заповідання нових територій та інвентаризацію уже діючих. Бо, як слушно зауважив начальник Львівського ОУЛМГ, у 80-х роках було створено багато об’єктів ПЗФ, які уже не відповідають тим завданням і меті, що ставились тоді. Лісівники ж готові до створення нових об’єктів, але якщо там справді будуть унікальні речі. Майже 20% лісового фонду Львівщини становлять об’єкти природо-заповідного фонду. Міністр Семерак зазначив, що у справі заповідання необхідним є зважений підхід, який би враховував інтереси усіх зацікавлених сторін.
Окрім цього, директор Степан Сохнацький провів невелику екскурсію для міністра екології нещодавно створеним дендропарком «Під Гараєм», де росте понад 100 видів екзотичних дерев і чагарників. Остап Михайлович був приємно вражений таким різноманіттям екзотів та додав: "У дендрарій Жовківського лісгоспу можна водити туристів."
За підсумками сьогоднішнього діалогу, лісівники відзначили розуміння міністром екології проблем лісової галузі, та сподіваються на подальшу співпрацю.

Global Options

Оголошення
Ключові слова
Зелена країна

Розпорядження від 01.12.2015р. N18

Ми у Facebook

Платформа Дія

Відео

Новини підприємcтв