З 10 серпня стартує сезон полювання на пернату дичину!

12 липня 2019р, Новини підприємств. Прес-служба

Найпопулярніший вид полювання – на пернату дичину, у мисливських угіддях ДП «Жовківський лісгосп» розпочнеться з 18.00 години 10 серпня і триватиме до 23 листопада 2019 року включно.
Це період для ловів на качок, лисок, куликів, диких голубів, гусей, перепілок.
Час відкриття полювання не випадково припадає на початок серпня, це період, коли молоді особини добре літають. Адже полювати на молоду качку, яка ще не літає, вважається у мисливському середовищі ганебним.
Сезон полювання розпочинається Відповідно до Закону України «Про мисливське господарство та полювання» за №1478-111 від 22 лютого 2000р. по ДП «Жовківський лісгосп» видано наказ №111 від 4 квітня 2019 року «Про проведення полювання в мисливському сезоні 2019/2020 років на території мисливських угідь ДП «Жовківський лісгосп». Днями полювання на пернату дичину є субота та неділя.
Норма добування пернатої дичини одним мисливцем за день полювання не повинна перевищувати: 
качок-3шт,голубів – 10шт, лисок – 5шт, перепілок – 10шт, куликів – 10шт.

Нагадуємо мисливцям!

До полювання допускаються лише ті, які мають відповідні документи на право полювання: посвідчення мисливця, щорічну контрольну картку обліку добутої дичини і порушень правил полювання, дозвіл на добування мисливських тварин (відстрільну картку), відповідний дозвіл на право користування вогнепальною мисливською зброєю, паспорт на собак мисливських порід. Щорічну контрольну картку для мешканців Львівщини можна замінити у приміщенні Львівського ОУЛМГ (м.Львів, вул.Яворницького, 8Б) а відстрільну картку на полювання в угіддях ДП «Жовківський лісгосп» можна придбати у конторі лісгоспу (м.Жовква, вул.Лісна, 3)
Під час проведення ловецтва мисливці повинні суворо дотримуватись правил, техніки безпеки та ветеринарно-санітарних вимог.
ДП «Жовківський лісгосп» бажає усім мисливцям приємного полювання, і, як традиційно бажають у мисливському середовищі: «Ні пуху Вам, ні шерсті!»
Прес-служба ДП «Жовківський лісгосп»

Global Options

Оголошення
Ключові слова
Зелена країна

Розпорядження від 01.12.2015р. N18

Ми у Facebook

Платформа Дія

Відео

Новини підприємcтв