Туристичні новини із «Сколівських Бескидів»

28 грудня 2020р, Новини підприємств. Прес-служба

В Національному природному парку «Сколівські Бескиди» закінчено впорядкування мережі туристичних шляхів активного відпочинку.

Мережа складається з 19-ти пішохідних туристичних шляхів та двох екологічних стежок загальною протяжністю 146 км. Потреба у проведені таких заходів була викликана зростаючим попитом населення на відвідування гірських територій. Оздоровчий, туристично - пізнавальний відпочинок на природі, мандрівки в горах, вивчення історії краю – основні пріоритети активного екологічного туризму в Національному парку.


Фінансування розвитку інфраструктури рекреаційної інфраструктури та розробка мережі туристичних шляхів проведено за рахунок цільового фонду охорони навколишнього природного середовища у складі обласного бюджету. Процедура освоєння коштів пройшла через систему ProZorro.

Переможці тендеру обстежили всі шляхи в натурі визначили GPS координати початку – закінчення маршрутів і нанесли їх на топографічну карту. Новинкою розробки стали індивідуальні QR коди для кожного туристичного шляху, які позначені на картах та інформаційних стендах. Сканувавши цей код на мобільний телефон кожен мандрівник отримає повну інформацію про маршрут, GPS трек руху що допоможе самостійно та безпечно пройти обраний шлях.

З ініціативи адміністрації парку комісія з питань мережі шляхів активного туризму на території Львівської області присвоїла номера туристичним шляхам відповідно до державного стандарту ДСТУ 7450:2013.

 

 


Управлінням туризму та курортів Львівської ОДА узгоджено напрямки внутрішніх шляхів парку з діючими національними, регіональними та обласними.


На кожному туристичному шляху парку встановлені початкові, проміжні і кінцеві інформаційні стенди, та проведено ознакування напрямкованими туристичними знаками та знаками орієнтування.


Таким чином складна мережа туристичних шляхів нацпарку стала доступною в орієнтуванні, комфортною у користуванні, безпечною для туриста. При цьому зменшилась потреба у супроводі та екскурсоводах.

Запрошуємо любителів гірських мандрівок на терени Сколівщини.

За інформацією 

НПП "Сколівські Бескиди"

Global Options

Оголошення
Ключові слова
Де так як купити дрова паливні на Львівщині

Зелена країна

Ми у Facebook

Розпорядження від 01.12.2015р. N18

Платформа Дія

Відео

Новини підприємcтв