Вітаємо!

7 березня 2019р, Новини. Прес-служба

   Почесними грамотами нагороджено кращих лісівників Львівщини. Привітали фахівців лісової галузі у національному лісотехнічному університеті України під час обласної  наради  лісової охорони області з питань виконання завдань і заходів «Програми розвитку лісового господарства Львівської області на 2017 – 2021 роки».

Грамоту  Верховної Ради  України отримав Целень Ярослав Павлович - перший заступник начальника Львівського обласного управління лісового та мисливсього господарства, головний лісничий Львівського ОУЛМГ.

 

Почесна грамота Львівської обласної державної адміністрації

 

Колодяжний Андрій Володимирович

 

Гемборис Микола Михайлович

 

Демків Ігор Володимирович

 

 

Волошин Володимир Михайлович 

 

- головний лісничий державного підприємства «Славське лісове господарство»;

 

- головний інженер державного підприємства «Жовківське лісове господарство»;

 

 - помічник лісничого Ясеницького лісництва державного підприємства «Турківське лісове господарство»;

- провідний інженер з охорони праці державного підприємства «Старосамбірське  лісомисливське господарство»;

 

Шемлій Ігор Ярославович

- помічник лісничого Трускавецького лісництва державного підприємства «Дрогобицьке лісове господарство»;

Почесна грамота Львівської обласної ради

 

Приходько Василь Павлович

 

- лісничий Довжківського лісництва державного підприємства «Сколівське  лісове господарство»;

 

Москаль Роман Іванович

 

- лісничий Нивицького лісництва державного підприємства «Радехівське лісомисливське господарство»;

 

Коваль Роман Миколайович

- головний лісничий державного підприємства «Львівське лісове господарство»

 

Москва Борис Євгенович

- лісничий Свидницького лісництва державного підприємства «Рава-Руське лісове господарство»

 

Яворський Михайло Іванович

- лісничий Боринського лісництва державного підприємства «Боринське  лісове господарство»;

 

Почесна Грамота Державного агентства лісових ресурсів України

Павлів Ростислав Йосипович –  директор ДП «Стрийський лісгосп»;

Серватович Микола Володимирович – головний інженер ДП «Бродівський  лісгосп»;

Павелко Михайло Іванович – помічник лісничого Свірзького лісництва ДП  «Бібрський лісгосп»;

Чіхрак Микола Миколайович – лісничий Опацького лісництва ДП «Самбірський лісгосп»;

Мельницький Владислав Тадейович – головний інженер ДП  «Золочівський  лісгосп»;

Гірний Богдан Федорович – майстер лісу Таданівського лісництва ДП   «Буський лісгосп».

 

 

 

 

 

Global Options

Розпорядження від 01.12.2015р. N18

Ми у Facebook

Новини Управління