Обсяги лісозаготівель зростають

10 листопада 2021р, Новини. Прес-служба

За 10 місяців 2021 року лісогосподарськими підприємствами обласного управління від усіх видів рубок заготовлено 742,7 тис. кбм ліквідної деревини, що на 103,7 тис. кбм або 16,2 % більше відповідного періоду минулого року.

Лісозаготівельні роботи проводяться як нашими постійними бригадами, так і на умовах підряду. 69 % від загального обсягу лісозаготівель було заготовлено на умовах підряду.

Сприятлива ринкова ситуація дозволила лісогосподарським підприємствам наростити обсяги лісозаготівельних робіт з метою забезпечення сировиною наших партнерів деревинообробників.

Вся необроблена деревина (окрім деревини, що йде на забезпечення соціальної сфери) реалізується через електронні аукціонні торги. За 10 місяців поточного року на електронні торги для реалізації було виставлено 532,2 тис. кбм необробленої деревини, з яких продано 501,8 тис. кбм, або 94,3 %. Слід відмітити, що із загального обсягу продаж 73 %  придбали деревообробні підприємства, що розташовані і працюють у Львівській області, а з обсягу лісоматеріалів круглих (ділової деревини) 79 % придбали місцеві львівські переробники.

При сприятливих ринкових умовах лісогосподарські підприємства Львівського ОУЛМГ і надалі нарощуватимуть обсяги заготівельних робіт з метою повного забезпечення вітчизняного деревинообробного комплексу необхідною кількістю сировини.

 

Відділ лісових ресурсів, машин

та технологій Львівського ОУЛМГ

Global Options

Оголошення
Ключові слова
Де так як купити дрова паливні на Львівщині

Зелена країна

Ми у Facebook

Розпорядження від 01.12.2015р. N18

Платформа Дія

Відео

Новини Управління