![](/cache/thumbnails/2/235235999_698418054384729_2833165088080795638_n_1628751486_613x459.75_3_0.jpg)
На території національного природного парку «Бойківщина» в селищі Бориня відбулась робоча зустріч наглядової ради проєкту «Збереження карпатських пралісів» за участі керівника проєкту Стівена Райта, координаторів з моніторингу біорізноманіття, природоохоронного, еколого-освітнього та комунікаційного напрямків і директорів НПП «Сколівські Бескиди», «Зачарований Край», «Бойківщина», «Гуцульщина».
Розглянуто та обговорено можливі варіанти розширення територій згаданих установ ПЗФ, забезпечення технічними засобами та методиками для здійснення моніторингу біорізноманіття, еколого-освітньої роботи та комунікацій з громадами і органами місцевого самоврядування.
Висловлюємо вдячність керівництву проєкту та НПП «Бойківщина» за організацію та проведення зустрічі.