Зустріч з головою ГО «Асоціація деревообробників та лісозаготівельників Львівщини»

30 грудня 2021р, Новини. Прес-служба

28.12.2021 року у приміщенні обласного управління була проведена зустріч керівників лісогосподарських підприємств обласного управління з головою асоціації ГО «Асоціація деревообробників та лісозаготівельників Львівщини» Миколою Когутом.

Начальником управління Анатолієм Дейнекою було озвучено присутнім про рівень сплати податків лісогосподарськими підприємствами управління до державного та місцевих бюджетів. Всього за 11 міс. 2021 р. податків та платежів було сплачено 485 млн. грн, що на 180 млн. грн, або на 59,3 %  більше відповідного періоду минулого року. Місцеві бюджети отримали 138 млн. грн, що на 47 млн. грн, або 51 % більше відповідного періоду минулого року.

Голова асоціації М. В. Когут розказав про роботу асоціації на протязі 2021 року  у плані внесення змін та доповнень до проекту Закону України «Про ринок деревини», про удосконалення роботи біржових комітетів, про внесення змін до регламенту роботи бірж, через які проводяться аукціонні електронні торги необробленою деревиною. Ним було запропоновано провести у січні 2022 року семінар – навчання за участю представника ТБ «Українська універсальна біржа» та керівників відділів збуту лісогосподарських підприємств.

Зустріч відбулася у робочій обстановці. Сторони домовилися продовжувати співпрацю у налагодженні роботи між держлісгоспами та асоціацією.

 

 

 

Global Options

Оголошення
Ключові слова
Де так як купити дрова паливні на Львівщині

Зелена країна

Ми у Facebook

Розпорядження від 01.12.2015р. N18

Платформа Дія

Відео

Новини Управління