Гірський тур в Сколівські Бескиди

11 травня 2021р, Новини підприємств. Прес-служба

У травні погодні умови сприяють можливим походам в гори.

В національному парку «Сколівські Бескиди» підготовлена мережа піших туристичних шляхів. Ознайомитись з ними можна на сайті за посиланням:

http://skole.space/ua/home.html

Ви зможете підібрати собі туристичний шлях та спланувати мандрівку максимально зручно.

Не зайвим буде нагадати про 10 основних речей, які необхідно взяти в похід: карту, надійний міцний одяг та взуття відповідно до погодніх умов, захист від дощу, КЛМН (кружка, ложка, миска, ніж), намет, засоби для приготування їжі, аптечку, ліхтарик, ремнабір: (голка, нитка, мотузка), рюкзак.

Працівники дільниці рекреації та благоустрою підготовили для відпочинку рекреаційні пункти, серед основних: Тустань, Мальмансталь, водоспади – «Кам′янка», «Гуркало».

Пропонуємо цікавий пізнавально-природничий маршрут, що починається від з/д вокзалу м. Сколе попутньо відвідавши музей «Сколівщина» до Павлового потоку – Джерел мінеральної води (5040).

На туристичних шляхах можна побачити первоцвіти: крокуси, вовче лико, цибуля ведмежа (черемша), анемони, первоцвіт весняний.

На полонинах гори Парашка та Росохацьких місцями лежить ще сніг, але неповторні просторі краєвиди Бескидів варті того щоб їх побачити.

Обов'язково налаштуйтесь позитивно, відкиньте усі погані думки, сумніви і насолоджуйтесь природою. Не забувайте про дотримання карантинних вимог.

Запрошуємо відвідати Сколівські Бескиди, оздоровитись чистим гірським повітрям, по смакувати джерельної води.

https://skole.org.ua/zdorovo-i-nedoroho.html

 

 

 

Global Options

Оголошення
Ключові слова
Де так як купити дрова паливні на Львівщині

Зелена країна

Ми у Facebook

Розпорядження від 01.12.2015р. N18

Платформа Дія

Відео

Новини підприємcтв