![](/cache/thumbnails/2/297641167_5309960262433596_83435685377133049_n_1659681249_613x491.67708333333_3_0.jpg)
З метою запобігання пожеж в природних екосистемах і лісових масивах працівниками НПП «Сколівські Бескиди» спільно з рятувальниками Стрийщини проведено рейд та патрулювання території урочища "Павлів потік", що біля м. Сколе.
В процесі інформаційно-роз'яснювальної роботи було залучено відвідувачів рекреаційного пункту різних вікових категорій. Наймолодші учасники грали в цікаву і захопливу гру «Ліс без вогню», а з дорослими проведено дискусію та майстер-клас з гасіння пожежі.
![](https://skole.org.ua/pics/2022/08/2.jpg)
Пам’ятайте!
*Розводити багаття можна тільки у відведеному для цього місці та безвітряну погоду!
*Не залишайте вогнища без нагляду!
*Не покидайте місце відпочинку, не переконавшись, що вогонь погашений!
*Не викидайте недопалки!