ЛІС САДИМО – ПРО МАЙБУТНЄ ДБАЄМО!

25 травня 2020р, Новини. Прес-служба

У ДП «Славське лісове господарство» дієвою є практика, коли до садіння лісу долучаються усі, хто не на словах, а на ділі дбає про майбутнє Сколівських Бескидів.

Підтвередженням цього є посадка лісу в кварталі 24, в урочищі Погар (Головецьке лісництво) на площі 5,3 га, участь у якій взяли голова, депутати та працівники Славської селищної ради та працівники ТзОВ "СТА". Взяв участь у посадці народний герой України Назар Опришко.

 На цій території у лютому місяці сильний буревій завдав значної шкоди насадженням: знищив дерева, повидиравши їх з коренем із землі.

ТзОВ "СТА" та лісове господарство єднають давні партнерські стосунки. Отож ТзОВ "СТА"  придбали садивний матеріал майже 7000 сіянців (сосни звичайної та модрини європейської із закритою кореневою системою), вирощений у ДП "Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр".

Варто зазначити, що вже котрий рік в ДП «Славське лісове господарство» допомагають лісівникам садити ліс ще й журналісти. Минулоріч медійники посадили саджанці на площі 1 гектар. Ці деревця за рік змужніли, і зараз нагадують, як з користю для природи і з позитивом для себе можна долучитися до доброї справи.

 

 

Відділ лісового господарства

Львівського ОУЛМГ

 

Ключові слова:

Лісовідновлення

Global Options

Оголошення
Ключові слова
Де так як купити дрова паливні на Львівщині

Зелена країна

Ми у Facebook

Розпорядження від 01.12.2015р. N18

Платформа Дія

Відео

Новини Управління