Оперативний контроль за розробкою вітровально-буреломних лісосік

17 серпня 2020р, Новини. Прес-служба

У лісовому фонді ДП «Рава – Руське лісове господарство» у червні місяці 2020 року внаслідок сильних вітрів пройшли великі буреломи. По даних підприємства охоплена вітровалами площа становить понад 700 га з орієнтовним запасом пошкоджених насаджень понад 20 тис. кбм.

Минулого тижня заступник начальника-головний інженер Львівського ОУЛМГ Ю. Громяк та головний спеціаліст відділу лісових ресурсів, машин та технологій В. Степанишин провели оперативний контроль за освоєнням вітровально-буреломних лісосік, дотриманням технологічного процесу розробки, вимог охорони праці та побутових умов для проживання працівників.

Оглянувши лісові площі було відзначено, що колектив ДП «Рава – Руське ЛГ» виконує доведені начальником Львівського ОУЛМГ Дейнекою А. М. завдання щодо ліквідації наслідків стихії. Зокрема, в основному вже очищені площі від вітровалів у Гійчинському лісництві та налагоджено процес роботи у Пирятинському і Волицькому лісництвах. Лісозаготівельні бригади забезпечено всім необхідним для безперебійної роботи. Здійснюється постійний контроль за дотриманням вимог технологічного процесу та безпеки праці. Посильну допомогу підприємству надають їх сусіди-лісогосподарські підприємства області.

Така спільно налагоджена робота лісозаготівельних бригад дасть можливість швидко впоратися від наслідків стихії без найменших втрат, зберігши при цьому лісові насадження від хворіб, шкідників і всихання та використати ліквідну деревину для покращення фінансового стану підприємства.

 

Відділ лісових ресурсів, машин та

технологій Львівського ОУЛМГ

Global Options

Оголошення
Ключові слова
Зелена країна

Розпорядження від 01.12.2015р. N18

Ми у Facebook

Платформа Дія

Відео

Новини Управління