Виробнича нарада з головними спеціалістами лісогосподарських підприємств

26 жовтня 2021р, Новини. Прес-служба

У приміщенні Львівського ОУЛМГ відбулася виробнича нарада з головними інженерами та спеціалістами з охорони праці державних лісогосподарських підприємств області.

З детальним аналізом використання лісосировинних ресурсів за 9 місяців поточного року виступив, заступник начальника – головний інженер Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Юрій Громяк. Було розглянуто,  в розрізі підприємств, питання виконання сортиментної структури, реалізації деревини на торгах, виконання планів переробки деревини, стан будівництва та відновлення лісових доріг, дотримання вимог охорони праці на виробничих підрозділах підприємств. Звернуто увагу головних інженерів окремих підприємств на невиконання показників по освоєнню лісосічного фонду рубок головного користування, процентів виходу лісоматеріалів круглих, сортиментної структури, поставок деревини згідно аукціонних договорів у 3 кварталі 2021 р.  Зобов’язано підприємства, при необхідності, внести зміни у виробничі плани та забезпечити до кінця року в повному обсязі виконання поставлених завдань.

У презентації головного спеціаліста відділу лісових ресурсів, машин та технологій Львівського ОУЛМГ Василя Степанишина було висвітлено та проаналізовано стан охорони праці на підприємствах лісової галузі України та Львівського ОУЛМГ. Основний акцент зроблено на причинах нещасних випадків, виконанні заходів профілактики виробничого травматизму, запропонованих комісіями спеціального розслідування.

На нараді обговорено проблемні питання з безпеки праці, зауваги і порушення, які були виявлені під час проведення галузевого контролю з питань охорони праці та під час проведення комплексних перевірок підприємств управління комісіями Держпраці. Заслухано посадових осіб лісогосподарських підприємств щодо вжиття заходів з усунення цих та інших недоліків з метою безпеки на кожному робочому місці та головне – профілактики виробничого травматизму.

На нараді головний інженер управління Юрій Громяк закликав присутніх неухильно дотримуватися протиепідемічних заходів на підприємствах та проводити постійну профілактичну роботу щодо вакцинації працівників, показуючи в цьому особистий приклад.

Лейтмотивом виробничої наради стало: безпека праці у лісовому господарстві потребує постійної та  належної уваги і є запорукою успішного виробництва.

 

Відділ лісових ресурсів,

машин та технологій

Львівського ОУЛМГ

Ключові слова:

охорона праці

Global Options

Оголошення
Ключові слова
Де так як купити дрова паливні на Львівщині

Зелена країна

Ми у Facebook

Розпорядження від 01.12.2015р. N18

Платформа Дія

Відео

Новини Управління