Організація охорони праці в ДП «Бродівський лісгосп»

11 січня 2019р, Новини підприємств. Прес-служба

За 2018 рік служба охорони праці ДП "Бродівський лісгосп" здійснила 43 перевірки структурних підрозділів. За їх результатами проведено 12 засідань комісії оперативного адміністративно-громадського контролю. Перевірки виявили 170 порушень нормативних актів з охорони праці. Через порушення призупинено роботу 1 одиниці обладнання, до дисциплінарної відповідальності притягнено 2 посадові особи.

Також у квітні 2018 року на підприємстві був проведений Місячник охорони праці з нагоди Всесвітнього дня охорони праці, за результатами якого преміювали за належне ставлення до вимог охорони праці 21 працівника на загальну суму 31,5 тис. грн.

У грудні 2018 року головний спеціаліст відділу використання лісових ресурсів Держлісагентства разом з представниками Львівського ОУЛМГ провели на підприємстві перевірку стану охорони праці та відзначили належну роботу підприємства щодо дотримання законодавства з охорони праці.

Зазначимо, що чисельність працівників у ДП «Бродівське лісове господарство» на 01 грудня 2018 року становила 487 осіб. Підприємство має у складі 6 лісництв, автоколону, нижній склад, лісозавод, їдальню. На підприємстві щорічно організовують медогляд працівників, забезпечують систематичний передрейсовий медогляд водіїв та техогляд транспортних засобів, а також функціонує Система управління охороною праці та ризиками і є кабінет охорони праці з оновленими стендами.

Зайнятих на лісозаготівельних роботах працівників підприємство забезпечує обігрівальними пересувними вагончиками, які регулярно оновлюють та ремонтують. Працівники, які працюють у важких та шкідливих умовах отримують додаткові відпустки, доплати, лікувально-профілактичне харчування, пільги при виході на пенсію згідно з атестацією робочих місць. Щорічно на підприємстві проводять обстеження устаткування.

Служба охорони праці

ДП "Бродівський лісгосп"

Global Options

Оголошення
Ключові слова
Зелена країна

Розпорядження від 01.12.2015р. N18

Ми у Facebook

Платформа Дія

Відео

Новини Управління