![](/cache/thumbnails/0/0_02_05_aad1985a2c1e223491d7f4f45786f1ab5047343fe26113c57e7ba74d88a6c751_38c9d91_1569833145_613x459.75_3_0.jpg)
Представники Житомирського, Львівського, Рівненського, Хмельницького та Чернігівського обласних управлінь лісового та мисливського господарства з 23 по 27 вересня 2019 року приймали участь у навчальному візиті до лісівників Туреччини, з метою вивчення досвіду лісовідновлення.
Від Львівського ОУЛМГ участь приймав перший заступник начальника – головний лісничий Львівського ОУЛМГ Ярослав Целень, який поділився своїми враженнями про ліси та стан ведення лісового господарства в Туреччині.
В рамках візиту учасники семінару познайомились з методами природнього відновлення лісів, яке зокрема в Туреччині складає біля 70 %, а також прийняли участь у міжнародному фестивалі по «Омолодженню лісів», тобто природньому відновленні лісів.
На фестивалі були присутні лісівники з Грузії, Узбекистану, Боснії та Кіпру.
Відкрив фестиваль заступник генерального директора лісів Туреччини.
Лісівники Львівщини в черговий раз переконалися у правильній стратегії ведення лісового господарства на засадах наближеного до природи лісівництва, яке базується на природньому відновленні лісів шляхом проведення вибіркових та поступових рубок.
Відділ лісового господарства Львівського ОУЛМГ