МИСЛИВСЬКІ КОЛЕКТИВИ ГОТУЮТЬСЯ ДО ЗИМОВОЇ ТАКСАЦІЇ ФАУНИ

28 січня 2021р, Новини. Прес-служба

Мисливський сезон 2020-2021 років наближається до завершення. Залишається місяць для регулювання чисельності хижаків та для ліцензійного полювання на хутрові види мисливських звірів.

У зимовий період усі користувачі мисливських угідь активно підгодовують дичину та готуються до зимового обліку. Згідно діючого законодавства Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства зобов’язало всі мисливські господарства провести облік до 10 лютого. Управлінням призначено штатних працівників державної лісової охорони відповідальними за дотриманням методів та правильністю проведення облікових робіт. Кожний користувач мисливських угідь, до початку проведення обліків, подає Управлінню графіки проведення облікових робіт вказавши дату, місце та спосіб проведення обліку, відповідальних осіб за їх проведення, контактні телефони, час і місця збору обліковців. Для об’єктивного проведення обліку чисельності мисливських тварин, користувачі мисливських угідь повинні безперешкодно допускати для контролю за проведенням облікових робіт спеціалістів Львівського ОУЛМГ, представників департаменту екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації, Державної екологічної інспекції Львівської області, органів місцевого самоврядування та громадськості.

Згідно чинних нормативних актів користувачам мисливських угідь доведено терміни та методи проведення обліків. Переважно обліки проводять методом шумового прогону на пробних площах або методом дворазового картування слідів. У гірських угіддях, - маршрутним методом обліку (за слідами на снігу) або повним візуальним обліком оленячих на стаціях перебування (місцях зимових скупчень) біля підніжжя гір, схилів, та на зрубах (вирубках).

Облік червонокнижних та нечисленних мисливських видів звірів (зубр, ведмідь, вовк, рись, кіт лісовий, видра, глушець, тетерук та інші а також місць гніздування та токовищ глушців і тетеруків) проводять анкетно - опитувальним методом та за річними біофенологічними спостереженнями єгерської служби господарства.

Після обліку користувачі мисливських угідь подають проекти лімітів добування мисливських тварин на наступний сезон полювання. Спеціалістам управління потрібно опрацювати ці проекти, перевірити та погодити і до першого березня надати Держлісагентству для затвердження лімітів добування мисливських тварин на наступний сезон полювання 2021 – 2022 років.

        

Начальник відділу-головний

мисливствознавець Львівського ОУЛМГ                                      Василь Бурмас

 

 

Global Options

Оголошення
Ключові слова
Де так як купити дрова паливні на Львівщині

Зелена країна

Ми у Facebook

Розпорядження від 01.12.2015р. N18

Платформа Дія

Відео

Новини Управління